Uczestnicy zadania pn.: "Zajęcia Klubowe w WTZ" rozpoczęli kolejną edycję zajęć na rok 2022/2023r, do której dołączył nowy uczestnik. Grupa ciepło przywitała kolegę i w skrócie opowiedziała jak przebiegają spotkania.

Zajęcia miały charakter integracyjny, na które klubowicze zaprosili grupę uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Krośnie.

Sobotnie spotkanie rozpoczęli od wizyty w ArtKinie i obejrzenia polskiej komedii romantycznej pt.: "Miłość jest blisko". Grupa utrwalała umiejętności kupowania biletów oraz odszukiwania miejsc w Sali kinowej. Miłosna historia bohaterów filmu pozwoliła poczuć romantyczną atmosferę zbliżającego się Święta Zakochanych. Kontynuując ten nastrojowy klimat grupa udała się do Restauracji "DeSer", w której zjadła samodzielnie wybrany z menu posiłek i spędziła czas na wspólnych rozmowach na temat zbliżającego się święta. Wymieniali się pomysłami na ciekawe spędzenie Walentynek, a także uczyli zasad savoir vivre jakich powinni przestrzegać będąc na randce. Spotkanie było doskonałą okazją do zmotywowania Uczestników WTZ do udziału w praktykach zawodowych, które są najlepszym sposobem na zdobycie umiejętności pozwalających na podjęcie pracy. Klubowicze opowiadali swoim kolegom z warsztatów jakie prace wykonują na co dzień, jakie cechy powinien mieć dobry pracownik i dlaczego praca ważna jest w życiu każdego człowieka. Mówili jak praca odmieniła Ich życie i wpłynęła na postrzeganie przez najbliższych i znajomych. Gorąca kawa i słodki deser zakończyły sobotnie spotkanie.